Neděle  10.11.2019

Druhé venkovní utkání za sebou jsme sehráli na půdě Zbiroha, vzhledem k tomu že B týmu i starším žákům sezona skončila šlo o jediný výsledek víkendu.

zápas A týmu

Tělovýchovná jednota Sokol Kozolupy 1:2p (0:0) TJ ZBIROH

Střelci: 76. Čech Jakub - 81. Rada Jakub

Sestava:                                           Šašek
                        Bozděch       Čermák       Mráz P.     Mráz M.
                              Pancurák     Sláma     Hucl    Maštalíř
                                                      Tichý        Čech

střídání:   55. Jaromír Beran za Matěje Maštalíře
                       71. Jan Huleš za Jakuba Bozděcha
                       71. Jiří Martínek za Pavla Pancuráka

Proti důraznému soupeři jsme odehráli velmi dobrý zápas a když jsme se v 76. minutě ujali vedení vypadalo to že konečně přivezeme domů výhru, to odmítl kapitán soupeře který se po individuální akci ocitl sám před naším brankářem. Penalty se nám znovu nevyvedly, druhý bod tak zůstal domácím.
Do konce podzimní sezony zbývá odehrát domácí derby s Touškovem, věřím že se vybičujeme k dobrému výkonu a porazíme je.

Neděle  3.11.2019

A tým dokázal získat první venkovní bod, navíc na půdě druhého Smíchova. B tým zakončil podzimní sezonu výhrou 5:1 na B týmem Blatnic, starší žáci zdolali na penalty 4:3 Kralovice.

Tělovýchovná jednota Sokol Kozolupy 3:4p (1:3) SK SMÍCHOV PLZEŇ

Střelci: 3. Daniel Tichý , 71. a 90. Jakub Čech,  - 35. Daniel Kroc, 39 Martin Rubricius, 41. Jakub Krčál

Huleš     Sláma     Hucl    Maštalíř

střídání:   46. Jaromír Beran za Jana Huleše

Do zápasu jsme vstoupili skvělým způsobem když se prosadil Tichý. Soupeř se postupně rozehrál a začal nás hodně přehrávat, hrozil hlavně díky náběhům krajních beků kteří zatahovali balony a posílali do vápna jeden centr za druhým. Soupeř vyrovnal z penalty a do poločasu jsme dostali další dvě branky po centrech z levé strany.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hra se vyrovnala, zápas musel bavit, hrálo se nahoru dolů a několikrát nás zachránil brankář Šašek. Dvacet minut před koncem jsme snížili na rozdíl jediné branky a v poslední minutě zápasu vyrovnali. Penalty jsme nezvládli a druhý bod tak zůstal domácím, i tak si myslím že sme ukázali velmi dobrý výkon.
Každý podstoupil nespočet soubojů, nikdo nic nevypustil a přesně tak by to mělo vypadat.
Do konce sezony nás čeká výjezd do Zbiroha a domácí derby s Touškovem, pokud budeme pokračovat v posledních výkonech rozhodně nejsme bez šance.

víkend 26-27.10.2019

Vítězný víkend pro naše týmy, A tým doma zdolal Dýšinou 4:1, B tým vyhrál na Sulkově a starší žáci roznesli Kamenný újezd 12:0.

Tělovýchovná jednota Sokol Kozolupy 4:1 (1:0) FK Dýšina

Střelci: 44 .(p) Vojtěch Sláma, 55. a 60. Jiří Hucl, 80. Jakub Čech - 50. Jakub Pěč

Bozděch       Huleš          Mráz P.     Mráz M.
                     Čermák     Sláma       Pancurák   Maštalíř
                                                    Hucl Čech

střídání: 65. Daniel Tichý za Jana Huleš
                     71. Jaromír Beran za Matěje Maštalíře
                     87. Jiří Martínek za Pavla Pancuráka

V kriticky důležitém zápase s poslední Dýšinou jsme byli od začátku lepším týmem, dostávali sme se ale spíše jen do závarů a v kombinaci ve vápně soupeře nás zastavovala zbrklost. Po několika neproměněných  velkých příležitostech to vypadalo že poločas skončí bez branek, ale těsně před půlí byl zastaven nedovoleně v samostatném úniku Jakub Čech a z penalty jsme se ujali vedení 1:0.
Ve druhém poločase se podařilo soupeři z ojedinělé akce vyrovnat, ale už za pět minut vrátil vedení na správnou stranu Jiří Hucl po skvělé průnikové přihrávce Martina Mráze.
Od té doby už se hrálo na jednu bránu a branek mohlo být nakonec více než čtyři.
Pozitivní je že sme se dokázali sejít v nejsilnější sestavě, nikdo nechyběl a trenér mohl hráče prostřídat.

neděle 20.10.2019

Oba zápasy našich týmů se odehrály v neděli ve stejný čas, což není nic příjemného pro nikoho.

A tým podlehl na hřišti Vejprnic 1:4, B tým podlehl doma na penalty Přehýšovu 1:2.

Už v sobotu starší žáci padli 3:4 na penalty s Tlučnou.

Tělovýchovná jednota Sokol Kozolupy 1:4 (0:3) Slavia Vejprnice B

Střelci: 81. Vlastní - 24.Loukota Filip, 27.Takáč David, 28.Mottl Matěj, 54.Mottl Matěj

Sestava:                                     Sazeček
                        Bozděch       Sláma          Mráz P.     Mráz M.
                     Martínek      Huleš       Hucl     Maštalíř
                                                    Kumpera Čech

střídání: 78. Jiří Roda za Jiřího Martínka

Do zápasu sme šli s tím že nám chybí několik hráčů, u některých  se nevědělo do poslední chvíle zda dorazí.
Takže jsme si od B týmu museli půjčit Brankáře Martina Sazečka a útočníka Martina Kumperu, na lavičce byl v záloze jediný Jirka Roda.
I tak byla hra od začátku vyrovnaná, měli jsme i nějaké šance, bohužel jak již tradičně jsme dostali zbytečné branky.
V druhém poločase už to byl spíše boj a zápas se dohrával.
Hra sama o sobě není tak špatná, horší je to se scházením se na zápasy a ještě horší je to s tréninky.
Rohodně nepomáhá ani velký počet kryjících se zápasů A a B týmu.

sobota 12.10. 2019

Všechny zápasy našich týmů se tento víkend hrály v sobotu.

Starší žáci v rámci 6. kola okresního přeboru vyjeli do Plas, kde vysoko prohráli 0:9.

A i B tým hrály ve stejný čas, A tým doma podlehl Slovanu Plzeň 1:2,  B tým prohrál v Heřmanově huti 1:5.

Tělovýchovná jednota Sokol Kozolupy 1:2 (0:0) SK SLOVAN Plzeň 1910

Střelci: 71. Sláma Vojtěch - 48. Matula Patrik (pen.), 68. Matula Patrik

Sestava:                                     Šašek
                        Fajer       Sláma          Mráz P.     Mráz M.
                     Bozděch      Huleš       Čermák     Maštalíř
                                                    Pancurák
                                                        Čech
 střídání: 57. Jiří Hucl za Dominika Fajera

V utkání s houževnatým běhavým soupeřem jsme odehráli vyrovnaný první poločas, kdy jsme měli více šancí, ale nepodařilo se nám je proměnit.
Ve druhém poločase jsme inkasovali po dvou laciných chybách, nejdříve z penalty a poté po zbytečné ztrátě na polovině hřiště šel soupeř sám na našeho brankáře.
V závěru po krásné střele snížil Vojta Sláma, ale až na náznaky jsme si nedokázali vytvořit další šance.
Poprvé jsme tak na podzim ztratili body na domácím hřišti, což nás ve vyrovnané tabulce může mrzet, zvlášť když se nám nedaří bodovat ve venkovních utkáních.